top of page
  • Zdjęcie autoraArtur Żabiński

Jak wybudować dom lepiej, taniej i szybciej ?

Kiedy ktoś pyta mnie, jak to jest budować dom z inwestorem zastępczym, porównuję to do chodzenia po górach. Możesz sam wybrać się na wędrówkę. Osiągniesz pewien poziom, wejdziesz na Czerwone Wierchy czy Rysy.


Jeśli jednak masz ambicję na wyższe szczyty, potrzebujesz pomocy przewodnika.


To człowiek przeszkolony, który zna szlaki i trasy jak własną kieszeń. Dodatkowo zapewni Ci cały sprzęt i da poczucie pełnego bezpieczeństwa. Jeśli trzeba – zwolni tempo, abyś nadążył, innym razem poda rękę i zawiąże linę na stromym podejściu na skałach, a jeśli trzeba – udzieli pomocy.


Taka podróż daje dużo więcej frajdy – zdobędziesz szczyty, o których inni mogą tylko pomarzyć, a jak trzeba będzie zejść, przewodnik sprowadzi Cię najbezpieczniejszą drogą. Apetyt rośnie i chcesz wspinać się coraz wyżej.


Ekspert, który pojawia się przy budowie Twojego wymarzonego domu nie jest magiem. Nie wypowie zaklęcia, które pozwoli Ci w jeden dzień uzyskać pozwolenie na budowę  lub rozwiązać wszystkie problemy jakie generują wykonawcy. To niemożliwe i jeśli ktoś mówi inaczej, to zwyczajnie kłamie.


Z drugiej strony inwestor zastępczy nie jest kierownikiem budowy czy konsultantem. Podczas współpracy tworzysz z nim Zespół Proinwestor budujesz dom i relacje, dostajesz nie tylko analizy i porady, ale również wsparcie emocjonalne. Inwestor zastępczy patrzy na Twój budowlany problem z innej perspektywy i potrafi pokazać Ci odmienną stronę każdej sytuacji.


Takie podejście sprawia, że znika poczucie samotności i niezrozumienia. Już nie musisz zaciskać zębów i uginać się pod ciężarem decyzji i kłopotów. Inwestor zastępczy zdejmuje Ci ten ciężar z pleców, ogląda go, analizuje i sprawdza, czy faktycznie MUSISZ go dźwigać.


Tak jak przewodnik w górach nie wejdzie na szczyt ZA Ciebie, tak Inwestor Zastępczy nie przejmie całej odpowiedzialności i nie będzie podejmował za Ciebie decyzji. Może Ci towarzyszyć, służyć radą, analizą i pokazać najlepsze ścieżki, ale to Ty podejmujesz ostateczne decyzje.


Jesteś na to gotowy?Jeśli masz dość samotności podczas organizacji procesu budowy domu, potrzebujesz przewodnika, który pokaże Ci najlepsze ścieżki dla Twojej firmy, zwyczajnie zadzwoń (+48 511180711) lub napisz (azabinski@proinwestor.pl). Zadzwonię do Ciebie, dopasujemy formę współpracy i umówimy się na niezobowiązujące spotkanie. Sam podejmiesz decyzję, czy chcesz w to dalej iść i zdobywać kolejne szczyty.​Miłego Dnia

19 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page