top of page
budowa-domow-wawer.jpg

Budowa domów Wawer

Marzysz o idealnym domu, który pod każdym względem będzie odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom, ale proces budowy skutecznie Cię zniechęca do podjęcia tych kroków? Rozwiązaniem jest współpraca z inwestorem zastępczym.

Przed rozpoczęciem budowy wymarzonego domu, musimy zdecydować, czy sami będziemy zajmować się wszelkimi formalnościami oraz pracami budowlanymi, czy też zlecimy ten obowiązek inwestorowi zastępczemu. Zdecydowanie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla samych właścicieli przyszłego budynku, jest opcja numer dwa. Dlaczego? Ponieważ inwestor zastępczy to osoba, która posiada wiedzę w dziedzinie inwestycji, potrafi zarządzać budową, a także zapewni nam oszczędność czasu i pieniędzy!

Inwestor zastępczy, wymiennie nazywany także project managerem, jest to osoba odpowiedzialna za reprezentację głównego inwestora przy realizacji inwestycji budowlanej. Jego obecność podczas procesu budowy jest niewątpliwie bardzo istotna, gdyż to właśnie inwestor zastępczy przechodzi wspólnie z Klientem krok po kroku na każdym etapie budowy.

Inwestor zastępczy Artur Żabiński wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewniając profesjonalne wsparcie i obsługę, poparte swoją wiedzą i umiejętnościami zarządzania. Warto wspomnieć, że inwestor zastępczy pracuje obecnie nad budową domów w dzielnicy Warszawa Wawer. To właśnie w tym miejscu powstaje szereg domów, które spełnią oczekiwania wizualne i jakościowe nawet najbardziej wymagających nabywców.

Jak wygląda budowa domów Wawer z inwestorem zastępczym?

Współpraca z inwestorem zastępczym to przede wszystkim omówienie wizji i przygotowanie strategii. To kluczowy element, który pomaga uporządkować wizję, ustalić plan działania, opracować budżet i harmonogram pracy. Dzięki temu mamy pewność, że projekt budowy domów w Warszawa Wawer będzie realizowany sprawnie i zgodnie z ustalonymi parametrami.

Pierwsze kroki w rozpoczęciu realizacji przez inwestora zastępczego z ProInwestor polegają na opracowaniu projektu budowlanego, złożeniu wniosku o pozwolenie na budowę oraz adaptacji projektu do działki. ProInwestor wyznacza kierownika budowy działającego przy budowie domów Wawer.

Wybór wykonawców również należy do zadań inwestora zastępczego. Artur Żabiński i zespół ProInwestor przeprowadzają akcje ofertowe, wybierając najlepszych wykonawców i dostawców materiałów.

Budowa domu wiąże się z obowiązkiem zawiadomienia organu nadzoru budowlanego o jej rozpoczęciu. Inwestor zastępczy od budowy domów w dzielnicy Warszawa Wawer, bierze na siebie także odpowiedzialność za zgłoszenie wszelkich zastrzeżeń do projektu domu do inwestora głównego.

Niezależnie od etapu budowy, inwestor zastępczy stale nadzoruje prace na placu budowy, zapewniając wysoką jakość podejmowanych działań. W trakcie pracy inwestor zastępczy dba o to, aby wszelkie instalacje zostały wykonane zgodnie z przyjętymi normami, uczestnicząc we wszystkich próbach i odbiorach. Ostatecznie, gdy budowa zbliża się ku końcowi, ProInwestor organizuje akcję ofertową na stan pod klucz oraz przeprowadza oficjalny odbiór całej inwestycji.

ProInwestor Warszawa

Podejmując współpracę z inwestorem zastępczym Arturem Żabińskim, zyskujemy pewność, że nad naszą budową czuwa profesjonalista, który doskonale radzi sobie na obszarze przygotowania i realizacji inwestycji. ProInwestor dba przede wszystkim o potrzeby i oczekiwania swoich Klientów, dlatego podstawowym krokiem jest omówienie kluczowej strategii.

Inwestor zastępczy działający przy budowie domów Warszawa Wawer brał udział w licznych inwestycjach, tym samym doskonaląc swoje umiejętności zarządzania i organizacji. Ponadto Artur Żabiński jest ekspertem w zakresie inwestycji, służąc także pomocą w przypadku pytań i wątpliwości dotyczących realizacji projektu.

Współpraca z inwestorem zastępczym z ProInwestor przynosi wiele korzyści. Organizacja pracy staje się bardziej efektywna, a koszty przeznaczone na budowę są lepiej kontrolowane. Jeśli marzysz o wymarzonym domu w dzielnicy Warszawa Wawer i chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie ProInwestora, zachęcamy do kontaktu. Inwestor zastępczy pomoże Ci spełnić marzenie o idealnych czterech kątach.

bottom of page