top of page

Budowa domów Wesoła

Inwestor zastępczy, często zwany także project managerem, jest to osoba, która reprezentuje inwestora głównego przy realizacji inwestycji budowlanej. Jako przedstawiciel, inwestor zastępczy działa na obszarze budowy, a także uczestniczy w samym procesie inwestycyjnym.

Nie istnieją żadne przepisy regulujące obowiązki lub zakres pracy inwestora zastępczego. Jego uprawnienia mogą być sformułowane w umowie o zastępstwo inwestycyjne, przygotowanej ze strony głównego inwestora.

Jeśli marzysz o idealnym domu, który będzie odpowiadał twoim potrzebom i oczekiwaniom, a także szukasz odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące budowy, warto skontaktować się z ProInwestorem - Arturem Żabińskim. Inwestor zastępczy działa lokalnie, uczestnicząc w budowie domów w dzielnicy Warszawa Wesoła.

Inwestor zastępczy Warszawa Wesoła

Na czym polega współpraca z inwestorem zastępczym? Przede wszystkim pomaga on w przygotowaniu strategii, która jest niezwykle ważna przy realizacji projektu. Spotkanie z ProInwestorem pomoże w uporządkowaniu wizji, ustaleniu planu działania oraz opracowaniu budżetu i harmonogramu pracy.

Przed przystąpieniem do realizacji budowy domów w Wesołej, istotna jest adaptacja projektu do działki oraz złożenie wniosku o pozwolenie na budowę. Wiąże się to z pozyskaniem licznych zgód oraz opinii ze strony inwestora zastępczego. ProInwestor przeprowadza także akcje ofertowe, wybierając najkorzystniejszych i najlepszych wykonawców oraz dostawców materiałów.

Budowa domów w Wesołej wymaga uprzedniego zawiadomienia o jej rozpoczęciu organu nadzoru budowlanego. ProInwestor Artur Żabiński odpowiada także za zgłoszenie wszelkich zastrzeżeń do projektu domów w dzielnicy Warszawa Wesoła, do inwestora głównego.

Warto wspomnieć, że inwestor zastępczy stale czuwa nad wykonywanymi pracami na budowie, nadzorując zespół wykonawców oraz jakość wytwarzanych wyrobów. Ostatecznie, gdy budowa domów Wesoła będzie zbliżała się ku końcowi, ProInwestor będzie odpowiedzialny za przeprowadzeniu akcji ofertowej na stan pod klucz, a następnie oficjalny odbiór inwestycji.

ProInwestor

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez założyciela firmy ProInwestor, a także liczne uprawnienia budowlane, pozwalające między innymi na projektowanie oraz kierowanie robotami budowlanymi sprawia, że inwestor zastępczy doskonale wie, w jaki sposób podejść do każdej nowej realizacji. Budowa domów Warszawa Wesoła, to kolejny projekt, który powstaje pod czujnym i profesjonalnym okiem inżyniera budownictwa.

Współpraca z inwestorem zastępczym skutkuje szybszą, lepszą i tańszą organizacją pracy. Aby dowiedzieć się więcej odnośnie do oferty ProInwestora oraz nowopowstałej lokalnej budowy domów na Wesołej, zapraszamy do kontaktu!

bottom of page